субота, 17 вересня 2016 р.

Мексиканський стиль в інтер"єрі
Мексиканський стиль  - стиль сміливих. Десь непередбачуваних. І здатних на емоції.
Є в мене найома яка зроила свою студію в mexican style і довольна ходе. Бо те шо у неї вдома, те у неї і всередині - знаючи це, вона досягла балансу і гармонії. 

Мені цікавий цей стиль сьогодні власне через образ Фріди Кало, через мексиканський неперевершений фолк з його черепами і фігурками странними і через мистецтво співу. 

Отже, коли ми говоримо про мексиканський стиль вдома, що перше спадає на думку?

1. Колір. 

Яскраві кольори і до задниці всі ті пастелі і нейтралі. У Мексиці все соковито і різко. Часом непоєднувані ніякими правилами кольори надають інтер"єру сили та шарму. Стінам варто мати нерівності і потертості. бо хто там цікавиться симетріями і перфекціонізмом, коли люди помішані на мистецтві і смакові справжнього життя?


Интерьер в мексиканском стиле
Червоний - особливий колір для мексиканського стилю: пристрасть і життя
Интерьер в мексиканском стиле 


Интерьер в мексиканском стиле
Чим більше кольору, тим більше Мексики
2. Декорація стін.

Це дуже гарна і окрема тема. Чого варті тільки оті всі фігурки і хрестики. якими перевовнені будинки мексиканців. Ніхто ніколи їх не підбирає ні по формі. ні по колору. А тільки душею. А якщо ви не вельми релігійні, то у межах мексиканського стилю можете навішати на стіни все що хочете  - від вісюльок до капелюхів. Аби було кольорово. І душевно.
Интерьер в мексиканском стиле
Фріда Кало - символ Мексики
Интерьер в мексиканском стиле
Аутентичні штучки  в мексиканському стилі
Интерьер в мексиканском стиле
Класика мексиканського стилю - дике і неймовірно гарне поєднання яскравих кольорів, Фріда, фігурки і рослини

Интерьер в мексиканском стиле
На стіни можна і колекцію шляп - оригінальний декор

3. Килими і простирадла. 

 Ніхто не заставляє вас ліпити глиняні підлоги сьогодні (хоча, впевнена, такий тренд ще повернеться). А от килимки на підлогу - то невід"ємний атрибут вашої мексиканської оселі. І не забуваймо про простирадла і пледики. Більше кольору, мої любі!


Интерьер в мексиканском стилеИнтерьер в мексиканском стилеИнтерьер в мексиканском стиле

4. Домашні рослини. 

Хто пам"ятає з фільмів - в мексиканських будиночках завжди багато зелені і квітів. Двори просто едемські садочки. Оздоблені і аж тонуть у буйстві кольору і свіжості. Те саме твориться і в середині хатинок. Зелені і життя багато не буває. А ще головне не забути про декор горщиків - тонкий розпис в мексиканському фолк-стилі


Горщики можна розмалювати звичайним акрилом

Кактуси - мусово! Бо яка Мексика без текіли?


Интерьер в мексиканском стилеВідверто - в моєму домі немає нічого мексиканського, окрім портрету неперевершеної Фріди. Але все ще попереду, може я колись здурію на старості, та як помалюю стіні в кольори веселки, то всі аж ахнуть)


Немає коментарів:

Дописати коментар